Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Connect with us

Budownictwo, Przemysł

Czemu kurtyny PCV są lepszym rozwiązaniem niż drzwi

Dodano

data

W najróżniejszych halach magazynowych czy produkcyjnych, ale też i wielu budynkach firmowych stosowane są często różnego rodzaju bramy czy drzwi. Montowane są one zarówno pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami, ale także i na zewnątrz. Jeśli z tego typu miejsc korzystać się będzie wyłącznie raz na jakiś czas, to wówczas można je będzie spokojnie zamykać.

Zupełnie inaczej sytuacja się przedstawia, kiedy będą przez nie często przechodzić pracownicy lub przejeżdżać jakieś pojazdy, przykładowo wózki widłowe. W takim przypadku otwieranie za każdym razem nie tylko będzie mało wygodne, ale też i kosztowne pod względem czasu. Z kolei nie w każdym przypadku można pozostawić drzwi całkiem otwarte lub nawet je całkiem ściągnąć. Pomiędzy miejscami po obu stronach mogą się bowiem pojawić różnice temperatur, jak również zapylenie, kurz czy trudne atmosferyczne warunki.

W tego typu przypadkach pomyśleć jednak można o rozwiązaniu, które z powodzeniem stosowane jest od wielu lat w różnego rodzaju firmach. Mianowicie tu będzie chodziło o kurtyny PCV, zrobione z folii PCV. Przez to, że paski foliowe mają dość dużą grubość i po zawieszeniu zachodzą na siebie, to oddzielają bardzo skutecznie różne pomieszczenia. Lecz jednocześnie naprawdę prosto można przez nie przejść czy przejechać, a po tym wracają bardzo szybko do pierwotnego kształtu. całkowita szerokość takich pasków może wynosić między kilka a kilkanaście centymetrów, a dostępne są one zarówno bezbarwne, najbardziej obecnie popularne, jak również w dużej ilości kolorów.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Continue Reading
Dodaj swój komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply