Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Connect with us

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Fani Zdjęć – firma która zajmuje się profesjonalną fotografią ślubną

Dodano

data

Oferta ślubna firmy Fani Zdjęć opracowana przez dwóch mających doświadczenie fotografów jest nad wyraz atrakcyjna dla zleceniodawców. Mogą oni zdecydować się na jeden z pakietów. Fotografia ślubna Stalowa Wola realizowana jest albowiem w ramach pakietu brązowego oraz pakietu złotego. Pakiet brązowy to reportaż ślubny skrócony. Tutaj można oczekiwać na reportaż jaki trwa od momentu przygotowań do pierwszych 4 godzin wesela na sali.

Zleceniodawcy otrzymują 250 zdjęć, poddawanych wcześniej rzetelnej oprawie. Reportaż będzie dla nich nagrany na pendrive albo na płycie DVD. Otrzymuje się także 20 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w gustownym pudełku oraz fotoksiążkę 20x 30 centymetrów.

Fotografia ślubna Tarnobrzeg zrealizowana jest także poprzez reportaż ślubny rozszerzony, czyli wykonywany od przygotowań do oczepin. Obejmuje 500 zdjęć, reportaż nagrywany na pendrive, 50 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w gustownym opakowaniu oraz album 20×30 centymetrów. Można również liczyć na sesję ślubną w innym dniu. Fotografia ślubna Sandomierz, a dokładniej sesja ślubna zawsze ustalana jest indywidualnie, odnośnie terminu i miejsca. Można decydować się także na sesję w górach albo nad morzem. Otrzymuje się minimum 30 zdjęć po autorskiej obróbce w wersji cyfrowej. Wysokiej jakości wydruki będą idealną pamiątką na całe życie. Żeby ustalić szczegóły wystarczy uzupełnić formularz ze strony internetowej.

Fotografowie skontaktują się celem nawiązania współpracy. Zapewnione jest to, że ostatecznie otrzyma się perfekcyjne fotografie ślubne, bardzo dobrze oddające klimat tego tak ważnego dnia. Wszystkie zdjęcia uwzględnią bieżące trendy fotograficzne. Uchwycone są momenty pełne emocji, wzruszeń, przedstawiające nietuzinkowość danego eventu na najlepszym sprzęcie.Klienci mogą w dodatku liczyć na back up fotografii przez okres pięciu lat.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Continue Reading
1 komentarz

1 komentarz

  1. Rita

    13 stycznia 2023 at 11:27

    Chcemy zaprosić Cię na ważną uroczystość rodzinną. Czy chcesz, aby towarzyszyli Ci przyjaciele i rodzina? Chcesz zaprosić swoje znaczące osoby, robiąc to w niezwykle elegancki sposób? Zdecyduj się na oferowane przez nas zaproszenia na chrzest dla dziewczynki. Oferujemy modele odpowiednie na różne okazje. Oferujemy między innymi zaproszenia na chrzest dla dziewczynki oraz zaproszenia na chrzest dla chłopca.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply