Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Connect with us

Inne

Hosting pod stronę internetową – jakie możliwości są obecnie dostępne

Dodano

data

Każda internetowa strona musi się znajdować na jakimś serwerze komputerowym, żeby mogła normalnie funkcjonować. Jeżeli ktoś będzie chciał, to może to zrobić nawet na domowym komputerze podłączonym do internetu, ale z wielu powodów nie jest to najlepsze rozwiązanie. Zwłaszcza że do dyspozycji jest parę różnych możliwości, darmowych lub rozpoczynających się już od paru złotych za miesiąc. Największym zainteresowaniem cieszy się obecnie hosting współdzielony. W jego przypadku na jednym fizycznym serwerze funkcjonuje między kilka a kilkanaście kont, i wszystkie one mają dostęp do zasobów sprzętu, czyli procesora, pamięci i dysku. Nie trzeba znać się na administracji, bowiem wszystkim będą się zajmować pracownicy dostawcy usługi.

Bardzo atrakcyjne są też ceny, które się niejednokrotnie zaczynają od paru złotych za miesiąc, lecz to rozwiązanie zapewne się nie sprawdzi w przypadku większych stron. Dla nich dużo lepszym rozwiązaniem będzie hosting VPS serwer, który ma tę zaletę, że każde konto otrzymuje pewne zasoby do wykorzystania. Nie będzie dzięki temu ryzyka, że z powodu zbyt dużego obciążenia pozostałych kont na maszynie nagle jakaś przestanie działać.

Jeżeli i to będzie niewystarczające, to można swoją stronę umieścić na serwerze dedykowanym, czyli na całkowicie niezależnym komputerze. W ofercie dużej ilości firm znaleźć także można usługi typu hosting www WordPress. Są to hostingi skonfigurowane specjalnie pod potrzebę konkretnego programu, dzięki czemu zapewnią one wysoką wydajność i stabilność pracy.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Continue Reading
Dodaj swój komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply