Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Connect with us

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jak znaleźć znakomity kemping?

Dodano

data

Mówiąc o wczasach, z trudem wyimaginować sobie inne miejsce, niż Chorwacja. Oszałamiające wybrzeże, a razem z nim Park Umag, inaczej wioska, jaka dosłownie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o blisko osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Powiadając o kempingu Park Umag, warto wspomnieć, że na tle innych ten faworyzuje się długą plażą i fantastycznym krajobrazem na morze. Turyści są w stanie korzystać z zespołu basenów, który został oddany do użytku stosunkowo niedawno. Starsze osoby przede wszystkim lubują się w wodospadach oraz jacuzzi. Z kolei dzieci – kochają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowane przede wszystkim z myślą o najmłodszych wczasowiczach.

Równie ogromną popularnością cieszą się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, który bezsprzecznie wzbudza wiele emocji pośród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bowiem dużo wrażeń. Naturalnie w tym położeniu znajduje się wiele kortów tenisowych, jakie są identycznie legendarne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, interesująca pogoda. Wymarzone położenie na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, albowiem naturalnie o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali około dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag oraz Poerc.

Miejsce to raduje się obecnością ogromnie czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeśli chcesz wynająć przyczepę, przekonaj się samochody kempingowe. To naturalnie ona od dawien dawna przyciąga wędrowców niemal z całej Europy. Kemping Lanterna proponuje wczasowiczom wiele przeróżnych basenów. Są one przeznaczone również dla dzieci, jak i starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami słodkimi lub też słonymi, w zależności od zamiłowań pływających w nim osób. Można korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorową porą wolno się pobawić w dyskotece. Z racji różnorodnych propozycji na spędzanie czasu na omawianym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród wędrowców z wielu krajów, w różnym wieku. Idealny pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a również idealny sposób na szaleństwa z paczką kolegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Continue Reading
Dodaj swój komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply