Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Connect with us

Moda, Uroda

Jakie wady i zalety posiadają wybielające paski

Dodano

data

Zęby w idealnie białym kolorze są marzeniem wielu osób. Lecz brak odpowiedniej higieny, palenie papierosów czy picie dużej ilości kawy powodują, że do śnieżnej bieli jednak trochę brakuje. Dlatego też dużym zainteresowaniem cały czas się cieszą rozmaite wybielające zabiegi, wykonywane w gabinetach stomatologicznych. Jednak jeżeli ktoś nie będzie miał na to możliwości finansowych, to zdecydować się na przykład może na zastosowanie wybielających pasków.

Ta metoda także cieszy się coraz większą popularnością, chociażby z uwagi na znacznie niższe koszty i łatwe użycie. Zanim sięgnie się jednak po to rozwiązanie, to należy zapoznać się dobrze ze sposobem stosowania i ewentualnymi zagrożeniami. Jeśli zabieg nie będzie dobrze wykonany, to narazić się można na różnego rodzaju problemy. Paski do tej metody wykonuje się z elastycznego tworzywa, które nasączone zostało substancją chemiczną. Przeważnie to będzie nadtlenek karbamidu albo nadtlenek wodoru, oba są silnymi utleniaczami. Paski należy regularnie nakładać na zęby, dokładnie je dociskając.

Całość wybielania powinno trwać dwa a cztery tygodnie, a efekty utrzymują się później przez kilka miesięcy. Jak można więc zobaczyć samo stosowanie jest bardzo proste, wymaga jedynie systematyczności i dokładności w nakładaniu pasków. Przeważnie metoda ta nie powinna powodować żadnych poważnych skutków ubocznych, lecz przy jakiś wątpliwościach warto skonsultować wszystko ze swoim dentystą. Dokładność ma o tyle znaczenie, że jeżeli paski dobrze się nie będą stykały z zębami, to mogą się pojawić mniej wybielone miejsca, często dość dobrze widoczne nawet z większej odległości.

Dodatkowo używany na takich paskach preparat jest dość mocny, z tego też powodu należy zachować sporo ostrożności i z pewnością unikać dotykania dziąseł. Spowodować to może rozmaite podrażnienia, a nawet uszkodzenia miękkich tkanek. Więcej na temat działania tych pasków można przeczytać na różnych internetowych stronach, które na przykład się znajdzie wprowadzając w wyszukiwarce słowa crest 3d white.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Continue Reading
Dodaj swój komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply