Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Connect with us

Budownictwo, Przemysł

Kurtyny magazynowe – czym są i jak się je wykorzystuje

Dodano

data

Praca na magazynie czy hali produkcyjnej często się wiąże z tym, że cały czas jest konieczność trzymania otwartych bram czy drzwi. Bierze się po prostu z praktycznych powodów, ponieważ często przez tego typu miejsce przechodzić będą ludzie lub też jeździć jakieś pojazdy. Jeżeli w każdym przypadku będzie trzeba coś zamykać albo otwierać, to nie byłoby to wygodne. Z kolei pozostawienie nie zabezpieczonego niczym otworu to z kolei ryzyko tego, że bardzo szybko odczuje się w środku oddziaływanie niekorzystnych atmosferycznych czynników, przykładowo wiatru czy niskiej temperatury.

Dlatego też w takich sytuacjach bardzo dobrze się sprawdzają różnego rodzaju kurtyny magazynowe. Rozwiązanie takie jest dobrze znane od dawna, między innymi z tego powodu że jest bardzo wygodne i praktyczne. Przeważnie kurtyny złożone są z foliowych pasów mających różną grubość. Dzięki temu są one trwałe i dość odporne na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie mają dużą elastyczność.

Posiadać także mogą różny kolor, w zależności od miejsca montażu i oczekiwań zamawiającego. Dużym zainteresowaniem cały czas się cieszą wersje przezroczyste, lecz jeśli ktoś nie chce, aby wszystko było widać przez nie, to może pomyśleć o jednym z wielu kolorów. Ponieważ tego typu paski wiszą pionowo, to można między nimi wygodnie przechodzić czy przejeżdżać jakimś pojazdem, a po paru chwilach wrócą one do pierwotnego kształtu. Skutecznie ochraniają one przed wiatrem, różnicami temperatur czy pyłem, można też za ich pomocą dzielić pomieszczenia na mniejsze fragmenty.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Continue Reading
Dodaj swój komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply