Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Connect with us

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Kurtyny paskowe od producenta Kiner

Dodano

data

Praktyczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner to przezroczyste przegrody osłaniające otoczenie stanowiska spawalniczego przed niekorzystnym oddziaływaniem promieniowania podczerwonego a także ultrafioletowego, jakie jest wywołane przez łuk spawalniczy. Wysoka redukcja światła odbitego zwiększy poziom bezpieczeństwa spawacza i podnosi komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze ochraniają też przed promieniowaniem świetlnym te osoby, które są niewyposażone w środki i ubrania spawalnicze, a przebywają blisko stanowiska spawalniczego. Oferowane przez producenta zasłony spawalnicze mają 2 krawędzie wzmocnione na górnej i dolnej części zasłony. Są one podwójnie składane oraz zespolone termicznie. Na górnej krawędzi zrobione są wzmacniane otwory, służące do zakładania zasłon na hakach zrobionych ze stali. Konsumenci mogą wybierać wyroby z asortymentu bądź mogą decydować się na zasłony wykonane na indywidualne zamówienie.

Produkty takie spełniają uzgodnienia normy PN – EN ISO 25980:2014. Ten typ folii spawalniczej jest na stale oznaczony. Nie można tego oznaczenia usuwać lub zmieniać. Oznaczenie składa się z numeru normy, nazwy producenta, dystrybutora lub importera a także daty produkcji. W ten sposób oznaczona kotara spawalnicza ma gwarancję przydatności w trakcie spawania. Na witrynie producenta znajdują się praktyczne wskazówki dotyczące montażu i sposobu wykorzystania zasłon spawalniczych. Z tego powodu rozsądnie jest się z tym obeznać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Continue Reading
Dodaj swój komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply