Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Connect with us

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Profesjonalna depilacja laserowa wykonywana w klinice urody Mona Lisa

Dodano

data

Profesjonalna depilacja z użyciem laseru wykonana w klinice urody Mona Lisa umożliwia natychmiastowe i bezbolesne pozbycie się niepotrzebnego owłosienia. Jest to umożliwione, ponieważ do zabiegu wykorzystywany jest nowoczesny laser Light Sheer Desire. Taki model diodowy jest całkowicie bezpieczny dla tkanki skórnej. Zapewnia szybką redukcję zbędnego owłosienia, a także utrzymanie gładkiej skóry bez włosków. Ze względu na to, że siła lasera jest spora, to depilacja laserowa Poznań jest bardzo skuteczna.

Dokładność depilacji jest efektem tego, że okres trwania impulsu jest długi. Wydepilowana powierzchnia tkanki skórnej jest bezzwłocznie schłodzona, na co oddziałuje specjalny system schłodzenia ChillTip. Z kolei, za prędkie wykonanie zabiegu będzie odpowiadać autorski system podciśnienia HIT. Zabieg wykonuje wykwalifikowany team, a więc pacjentki i pacjenci, którzy z nich korzystają nie mają podstawy do obawiania się, iż cokolwiek byłoby wykonane źle. Na witrynie kliniki podany jest cennik.

Depilacji laserowej mogą być poddawane te części ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, bądź kończyny dolne. Światło lasera jest w trakcie zabiegu po części wchłonięte przez struktury mieszków włosowych, zawierających melaninę. Przemiana takiego światła w ciepło doprowadza do zniszczenia elementów włosków biorących odpowiedzialność za ich wzrost. To natomiast niszczy mieszki włosów i doprowadza do stałej utraty owłosienia. Przed zabiegiem klienci poinformowani są o zaleceniach oraz przeciwwskazaniach.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Continue Reading
Dodaj swój komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply