Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Connect with us

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Strona internetowa – jakie są podstawowe etapy

Dodano

data

Podejmując decyzję o uruchomieniu własnej internetowej strony trzeba się liczyć z tym, że jej zrobienie zająć może nieco czasu. Dużo oczywiście będzie zależało od tego, jaki zakres nowych funkcji i treści należy przygotować, ale w każdym przypadku poszczególne etapy będą bardzo podobne.

Przede wszystkim rozpocząć należy od tego, aby znaleźć firmę która wszystkim się zajmie. Najlepiej się to zrobi wykorzystując wyszukiwarkę, po wpisaniu w niej hasła sklep internetowy wystarczy przeglądnąć uzyskane rezultaty i podjąć decyzję. Początkowym etapem wszystkich projektów jest dokładne ustalenie wymagań i oczekiwań.

Ten etap ma duże znacznie, ponieważ na podstawie przeprowadzonej analizy przygotowywany jest zakres prac i ich wycena. Jeśli wszystko zostanie wstępnie ustalone, to trzeba to wszystko zapisać pod postacią umowy, obowiązkowo z uwzględnieniem ceny do zapłacenia i terminu. Przygotowana umowa to sygnał do tego, że do swojej pracy mogą przystąpić graficy i programiści. Sam proces tworzenia serwisu i opracowania wszystkich funkcji jest najdłuższy, a po jego zakończeniu przystąpić trzeba do testów.

W czasie nich niejednokrotnie pojawi się konieczność jakiś poprawek, tak aby wszystko działało bez błędów i niedoróbek. Po skończeniu testów nowa strona jest przenoszona na adres widoczny w internecie i udostępniana dla użytkowników. Niejednokrotnie nie będzie to wcale koniec współpracy, bowiem jeśli pojawią się nowe pomysły, to również należy je rozplanować i później zrealizować prace.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Continue Reading
Dodaj swój komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply