Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Connect with us

Inne

Wtryskiwacze po regeneracji – dlaczego opłaca się kupić

Dodano

data

Właściciele samochodów wyposażonych w silniki wysokoprężne często muszą się mierzyć z licznymi drogimi usterkami. Dość często psują się w nich na przykład koła dwumasowe albo turbosprężarki, a na ich naprawienie w zależności od modelu trzeba przeznaczyć od tysiąca złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Podobnie będzie wyglądała sytuacja ze wtryskiwaczami, jakie również w niektórych silnikach robią spore problemy. Producenci silników oceniają przeważnie ich wytrzymałość do okołu 250 tysięcy kilometrów, i po przejechaniu tego dystansu niekiedy zaczynają doskwierać.

Przeważnie to się objawia spadkiem mocy silnika i jego nierówną pracą, z tego też powodu jeżeli ktoś dostrzeże tego typu rzeczy, albo co gorsza świecić zacznie kontrolka, to należy jak najszybciej odwiedzić mechanika. Jeżeli chodzi o całkiem nowe wtryskiwacze do diesla, to sytuacja zbyt wesoła z nimi nie jest. Ponieważ są one dostępne wyłącznie w autoryzowanych serwisach, to posiadacze samochodów liczyć się muszą z wysokimi wydatkami, przy starszych samochodach przekraczającymi ich pełną wartość.

Alternatywną możliwością będzie zakup wtryskiwaczy po regeneracji, które można znaleźć w dużo korzystniejszych cenach. Taka regeneracja pozwala na przywrócenie parametrów do stanu odpowiadającego nowym elementom, co pozwoli na kolejne wiele lat jazdy. Chcąc zakupić takie wtryski po regeneracji trzeba przede wszystkim znać ich dokładne oznaczenie, ponieważ nawet w przypadku tego samego modelu silnika wtryskiwacz 0445115078 nie zawsze będzie pasował do posiadanej jednostki.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Continue Reading
Dodaj swój komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply