Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Connect with us

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wyspecjalizowana poradnia endokrynologiczna

Dodano

data

Badania genetyczne proponowane w poradni endokrynologicznej jaką założył profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są umożliwione do wykonania, gdyż doktor ten posiada duże doświadczenie w onkogenetyce oraz stale kształci się w tym zakresie. Jeśli więc tylko endokrynolog lidzbark warmiński odkryje wskazania do przeprowadzania badania, to można spodziewać się, że będzie zajmować się tym. Poradnia świadczy wobec tego świadczenia w zakresie zapobiegania, diagnozowania i leczenia chorób układu dokrewnego.

Diagnostyka i wyleczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, a także zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania ma miejsce na podstawie nowoczesnych standardów. Jest to znaczące, ponieważ zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą stać się przyczyną wielu chorób. Endokrynolog po dokładnej konsultacji zleci pakiet badań z wykorzystaniem jakich można liczyć na trafną diagnozę. Jeżeli będzie to niezbędne, zlecone będą też badania genetyczne dla par zmagających się z bezpłodnością lub dla osób pozostających w grupie ryzyka zmagania się z rakiem.

Konsultacja genetyczna wykonana będzie również po uzyskaniu wyników badań. Wtedy specjalista może powziąć decyzję co do dalszego leczenia. Specjalista współpracuje z Warsaw Genomics, gdzie ma możliwość zlecić kompletny zestaw badań genetycznych. Czułe testy bazują na dokonaniach światowych. Jeśli odkryte zostanie obciążenie genetyczne, można będzie podejmować czynności zabezpieczające przed chorobą lub pozwalające je wyleczyć.

Można też otoczyć wsparciem lekarskim pociechy pacjenta, które pozostają w obrębie ryzyka. Innego rodzaju spotkania dotyczą tego typu problemów jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, czy retinopatia. Aby umówić się na wizytę wystarczy zadzwonić na numer telefonu umieszczony na stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Continue Reading
Dodaj swój komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply