Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Connect with us

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zabieg typowy i pewny – mezoterapia

Dodano

data

Metodę mezoterapeutyczną wymyślono w latach pięćdziesiątych XX wieku, jakkolwiek spopularyzowana została dopiero jakiekolwiek dwadzieścia lat następnie. Mezoterapia, jako jeden z zabiegów dermatologii estetycznej, wykorzystywana jest w celach leczniczych, profilaktycznych i po prostu upiększających – więcej dowiesz się na Odmładzanie Jastrzębie-Zdrój. Polega ona na dostarczeniu cerze mieszaniny składników odżywczych i aktywizujących jej system regeneracji. Wykonuje się w tym celu cykl zastrzyków śródskórnych za pomocą bardzo cienkiej igły. Metoda ta wykorzystywana jest ochoczo przez osoby potrzebujące zredukować zmarszczki i ogólnie polepszyć, odmłodzić swoją cerę.

Wykonanie takiego zabiegu przez lekarza profesjonalistę nie potrzebuje hospitalizacji, ani ogólnego znieczulenia lub poważniejszej ingerencji w organizm ludzki. Mezoterapia uważana jest w takim razie za terapię pewną oraz bezbolesną. Dla zdobycia pożądanego efektu konieczne jest jednak poddanie się cyklowi zabiegów, jakiego intensywność wyznacza doktor. W jaki sposób na razie nie jest to metoda leczenia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Otwarte zasilenie komórek cery substancjami regenerującymi bądź też stymulującymi oznacza rodzaj iniekcji śródskórnej. Mezotarapia jest zabiegiem w zasadzie nie powodujący dolegliwości bólowych w trakcie jego przebiegu. Niemniej jednak pacjenci z niskim progiem odczuwania bólu mogą posiadać na wstępie zaaplikowany miejscowo krem znieczulający. Kiedy rozpocznie on działać substancje lecznicze wstrzykiwane są za pomocą aparatu wyposażonego w niezwykle cienką igłę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Continue Reading
Dodaj swój komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply